Vere 2012 - UNLIMITED Travel

 

Embed or link this publication

Popular Pages


p. 1[close]

p. 2

unlimited travel agency tour operator është një kompani me përgjegjësi të kufizuar me certifikatën regjistrimi -151423-04-12 sn dhe nipt l21605503u jemi nje tur operator shqiptar qe ofron nje shumellojshmeri produktesh turizmi një gamë të gjerë paketash që i përshtaten çdo buxheti nga hotele me 5 yje luksoze në ato standarde apo apartamente ne ofrojme ture dhe eskurusione te organizuara me shume profesionalizem si brenda ashtu dhe jashte vendit me guida profesionale dhe mjete transporti komode ofrojmë çmime konkuruese dhe kërkojmë cilësinë në udhëtimet tona ky tour operator ka fillimet e tij modeste disa vite më parë me një aktivitet i cili u konsoliduar dhe u përmirësua me kalimin e kohës tashmë i sprovuar në tregun shqiptar aktualisht me një staf të kualifikuar me më shumë se 17 profesionistë të përkushtuar dhe në gadishmëri për të realizuar idetë dhe dëshirat tuaja ky sektor i turizmit u krijua në vitin 2009 si një dege e duni agency përfaqësues që nga viti 1998 për anijet e kompanise ventouris ferries që operojnë në linjen durres-bari-durrës me një rrjet prej 170 subagjentesh në shqipëri kosovë dhe maqedoni i cili vendosi për të mos u ndalur në sektorin e shërbimeve doni te na beni nje pyetje ose nje koment ne lidhje me sherbimet qe ne ofrojme ju mund të na kontaktoni çdo kohë me komentet dhe sugjerimet tuaja reagimi juaj është i rëndësishem për ne dhe na ndihmon të vazhdojmë të përmirësojmë dhe të sigurojmë shërbimin që ju meritoni

[close]

p. 3[close]

p. 4

albania

[close]

p. 5[close]

p. 6

hotel delfini informacione mbi hotelin hotel delfini ndodhet prane shkolles se marines ne vlore dhe pake minuta larg nga porti i qytetit nje vend interesant per turistet per te vizituar qytetin si dhe per shetitjet buze detit ne restorantin e hotelit ju mund te gjeni lloje te ndryshme te piatave ato tipike vendase si dhe nderkombetare sherbimet e hotelit ajer i kondicionuar bar internet me kabllo parkim restorant tv satelitor

[close]

p. 7

hotel new york informacione mbi hotelin në buzë të bregdetit të mrekullueshëm të vlorës e vendosur në zonën me fantastike te qytetit pranë tunelit ku ujërat e kristalta rrjedhin prej shekujsh përmes gjelbërimit të pishave shfaqet hotel new york vendndodhja e tij në pjesën më të bukur të gjirit të vlorës e njohur si uji i ftohtë e në këmbët e malit të shushicës e bëjnë atë tërësisht një mrekulli te vërtet ura lidhëse e hotelit kalon mbi rrugën kombëtare vlorë-sarandë dhe të krijon përshtypjen e një trageti të ankoruar aty përjetësish sherbimet e hotelit një vend me ambiente moderne ku një person do te jetë gjithmonë ne dispozicionin tuaj internet falas hapur 24 ore ofroj shërbime ne dhome sipas porosisë se klientit ku ju mund te shijoni pamjen e bukur nga ballkonet ofrojme 2 salla konferencash,1 me kapacitet 30 vende dhe tjetra me kapacitet mbi 80 persona sallat janë te pajisura me ajër kondisioner,me flip kart,video projektor,internet wireless,amplifikator,mikrofon kemi kënd lojërash për fëmije ,ku fëmijët tuaj mund te luajnë gjatë kohës qe ju jeni me pushime ose kur jeni duke ushqyer.

[close]

p. 8[close]

p. 9

www.unlimitedtravel.al

[close]

p. 10

hotel apollon informacione mbi hotelin hotel apollon vendosur në bregun më të bukura të shqipërisë në mesin e valët blu nën rrezet e diellit jamaican sarandës dhe mbi të gjitha në shoqërinë e një staf miqësor ne ju ftojmë të prekur shërbimin e hotel apollon ne jemi të sigurt se ju do të ndiheni si në qiell hotel apollon ofron 20 dhoma me ajer te kondicionuar tv kabllor internet minibar dush dhe panoramë të mrekullueshme nga ballkonet.restoranti ofron kuzhinë të pasur mesdhetare ushqim deti të freskëta verës cilësore dhe shërbim të përkryer ju mund të marrë shërbimin në lidhje me çdo gjë që ne ofrojmë si bar në natyrë dhe restorant pa internet wireless pub plazh shesh lojërash për fëmijë parking etj sherbimet e hotelit Çadër ajër i kondicionuar ashensor ballkon bar dhe restorant plazh privat tavolinë tv/kabllorduke ushqyer.

[close]

p. 11

hotel internacional informacione mbi hotelin hotel saranda international eshte nje hotle i ri i nje klasi te larte i vendosur ne periferi te sarandes hoteli ka dhoma te qeta dhe te rehatshme me nje mobilim elegant disa me ballkon me pamje direkt mbi detin e papershkrueshem te jonit qe ndodhet para tij ku mund te sodisni mrekulline e mbremjes ne perendimin e diellit sherbim i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju sigurojne nje qendrim mbreselenes sherbimet e hotelit Çadër ajër i kondicionuar bar dhe restorant internet wireles falas kasafortë në dhomë mëngjes të përfshirë mini bar parking pa pagesë plazh privat produkte cilësore tualeti shërbim dhome shapka telefon tharëse flokësh tualet dhe dush tv satelitor

[close]

p. 12[close]

p. 13[close]

p. 14

mali i zi

[close]

p. 15[close]

Comments

no comments yet