PLANIFICAREA-COMPETENTELOR-LINGVISTICE-DE-COMUNICARE-ORALA-IN-LIMBA-ROMANA-BACALAUREAT-2017

 

Embed or link this publication

Description

PLANIFICAREA-COMPETENTELOR-LINGVISTICE-DE-COMUNICARE-ORALA-IN-LIMBA-ROMANA-BACALAUREAT-2017

Popular Pages


p. 1

LICEUL PEDAGOGIC « IOAN POPESCU » BÎRLAD COMISIA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ,BACALAUREAT 2017 06.06.2017 TABEL NOMINAL - SUBCOMISIA A Prezenta cu cel putin o ora si jumatate inainte de ora programata NR.CRT.NUMELE CLASA ORA 1 ARTENE D GABRIELA a XII-a P2 2 BELDIE G DIANA LIVIA a XII-a P1 3 BLEJERU D ANELICE NAOMI a XII-a P2 4 BUHUŞ M MIHAELA ROXANA a XII-a P1 5 CARDAŞ M ANDA FLORINA a XII-a P1 6 CIOBANU C IUSTIN CONSTANTIN a XII-a P2 9,00-10,00 7 CÎRLAN D ANDRA BIANCA a XII-a P1 8 CREANGĂ N CORINA NICOLETA a XII-a P2 9 EMANDACHE I MIHAI COSTEL a XII-a P1 10 ENACHE M ANDREEA a XII-a P1 10,00-11,00 11 FILICHE O ELENA ANCA a XII-a P1 12 FLOREA V VASILICA BIANCA a XII-a P1 13 FRUNZĂ M DELIA ANDREEA a XII-a P2 14 GHERGHINIŞ E DIANA BIANCA a XII-a P2 11,00-12,00 15 GÎNDAC N OANA MIHAELA a XII-a P1 16 GINGHINĂ G DIANA GABRIELA a XII-a P2 17 HARJĂ P LAURA ANDREEA a XII-a P2 18 HAZU V ŞTEFANIA GABRIELA a XII-a P1 12,00-12,40 PAUZA PAUZA 12.40-13.00 19 HUŢULEAC C ANA MARIA GABRIELA a XII-a P1 20 MALACHE S MĂDĂLINA IONELA a XII-a P1 21 MICU E OTILIA CRINA a XII-a P2 22 MUŞAT V AURELIA MARIA a XII-a P2 23 MUSTAŢĂ I ELENA FLORENTINA a XII-a P1 24 NECHITA M LAURA ALEXANDRA a XII-a P2 13,00-14,00 25 NECULA N ALINA GABRIELA a XII-a P2 26 OBREJA A MARIA ISABELA a XII-a P1 27 ONEL I COSMIN ANDREI a XII-a P2 28 ONICĂ M ANA ALEXANDRA a XII-a P2 14,00-15,00 29 PĂNCESCU B BIANCA OANA a XII-a PA 30 PARASCHIV V OANA LOREDANA a XII-a P2 31 PASAT G COSMIN MIHĂIŢĂ a XII-a P2 32 PAULENCO M MĂDĂLINA GEORGIANA a XII-a P1 15,00-16,00 33 PERJU C ANDRA ELENA a XII-a P2 34 PILĂ V ADRIANA a XII-a P2 35 PLETEA I LUIZA ANDREEA a XII-a P2 36 POPA C ANDREEA MARIA a XII-a P1 16,00-17,00 37 SIMION E MIHNEA a XII-a P2 38 SIMION T ELENA MIHAELA a XII-a P2 39 SÎRBU I GEANINA OANA a XII-a P2 40 STAMATE C IUSTINA MARIA a XII-a P1 17,00-18,00 41 STRĂTILĂ F MĂDĂLINA FLORENTINA a XII-a P1 42 TOMA S MIRUNA a XII-a P2 43 URSACHE C OANA CĂTĂLINA a XII-a P1 44 URSU M CLAUDIU 45 VRÎNCEANU D ANA MARIA a XII-a P1 a XII-a P1 18,00-19,00 PREŞEDINTE COMISIE BACALAUREAT PROF. PAŞCA GABRIELA SECRETAR COMISIE BACALAUREAT ŞUŞNEA MARIA

[close]

p. 2

LICEUL PEDAGOGIC « IOAN POPESCU » BÎRLAD COMISIA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ,BACALAUREAT 2017 06.06.2017 TABEL NOMINAL - SUBCOMISIA B Prezenta cu cel putin o ora si jumatate inainte de ora programata NR.CRT.NUMELE CLASA ORA 1 ABAZA G IULIAN a XII-a M 2 ANICHITOAIE L MIHAI DANIEL a XII-a EF 3 ARTENI E ANDREEA MIRUNA a XII-a M 4 BERBECE G CONSTANTIN ALBERT a XII-a M 5 BRATU I IUSTINA RALUCA a XII-a M 6 CHIRILĂ P ANDREEA DANIELA a XII-a M 9,00-10,00 7 CINCU P LAURENŢIU LUCIAN a XII-a EF 8 CORNICI M BIANCA MIHAELA a XII-a EF 9 COSMA L ANGELO RAYMOND a XII-a EF 10 DAMIAN E VASILIŢA a XII-a EF 10,00-11,00 11 GENETE I CRISTI IONEL a XII-a EF 12 IOAN A FLORIN MĂDĂLIN a XII-a EF 13 MAXIM S ŞTEFAN SERGIU a XII-a M 14 MÎCNEA G DIANA ELENA a XII-a M 11,00-12,00 15 NEAGU V MĂDĂLINA EMANUELA a XII-a EF 16 PLETEA V IONUŢ a XII-a EF 17 POGHIRC G GABRIEL a XII-a EF 18 POPA E ANDREI EUGEN a XII-a PA 12,00-12,40 PAUZA PAUZA 12.40-13.00 19 RĂDUCANU I ROBERT PETRU a XII-a EF 20 RUPANU V GABRIEL VASILE a XII-a EF 21 SÎRBU C ALEXANDRU MARIAN a XII-a M 22 TĂNASĂ V ALIN OVIDIU a XII-a M 23 TEODORU C DRAGOŞ a XII-a M 24 TURCU D ANA MARIA a XII-a M 13,00-14,00 25 URSU A TONI a XII-a M 26 VASILACHE S ANDREI EMANUEL a XII-a M 27 ZALDEA C MĂDĂLINA a XII-a M 14,00-15,00 PREŞEDINTE COMISIE BACALAUREAT PROF. PAŞCA GABRIELA SECRETAR COMISIE BACALAUREAT ŞUŞNEA MARIA

[close]

p. 3

LICEUL PEDAGOGIC « IOAN POPESCU » BÎRLAD COMISIA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ,BACALAUREAT 2017 07.06.2017 TABEL NOMINAL - SUBCOMISIA A Prezenta cu cel putin o ora si jumatate inainte de ora programata NR.CRT.NUMELE CLASA ORA 1 ALISTAR P ANDRA LUIZA a XII-a E 2 ANGHELINIŞ C SIMONA ILONA a XII-a E 3 ANTON C ALEXANDRA ELENA a XII-a IA 4 ARAMA I MARINELA a XII-a IA 5 ARDELEANU V IRINA ROXANA a XII-a E 6 BÎGU L OANA LARISA a XII-a IA 9,00-10,00 7 BOROS I DIANA IOANA a XII-a E 8 BUHUŞ M MARIAN STEFAN a XII-a E 9 BUMBARU M MARIA a XII-a E 10 BUZOI M GEORGIANA SILVIA a XII-a E 10,00-11,00 11 CODREANU V BIANCA IRINA a XII-a IA 12 CRACIUN I ELENA a XII-a IA 13 CREANGĂ F ANCUŢA ELENA a XII-a E 14 DĂBOI V ANDREEA ALEXANDRA a XII-a IA 11,00-12,00 15 DAMIAN L LIVIA DANIELA a XII-a E 16 DANGĂ V MĂDĂLINA ROXANA a XII-a E 17 HALUNGESCU G ANDREI CLAUDIU a XII-a E 18 HUŢUŢUC A ADRIANA a XII-a IA 12,00-12,40 PAUZA PAUZA 12.40-13.00 19 IGNAT C ROXANA ELENA a XII-a IA 20 IOSIF F LAURA GABRIELA a XII-a E 21 LATU I ALEXANDRA a XII-a IA 22 MAXIM I BIANCA MIHAELA a XII-a E 23 NASTASE D ANA MARIA ANDREEA a XII-a IA 24 NEAGU N DIANA GEORGIANA a XII-a IA 13,00-14,00 25 NICOARĂ R ANAMARIA MIHAELA a XII-a IA 26 ONOFREI V GEORGE ANDREI a XII-a E 27 PANAINTE G GINA a XII-a IA 28 PĂVĂLAŞC G FLORIN ALEXANDRU a XII-a E 14,00-15,00 29 PÎRVU C ALEXANDRA a XII-a IA 30 PREDA G AIDA TEODORA a XII-a IA 31 PRUNĂ G MARIA ANTONIA a XII-a E 32 REZMERIŢĂ V SIMONA ANDREEA a XII-a E 15,00-16,00 33 SIMION CD ANDREI DANIEL a XII-a IA 34 STAN M MIHAELA CRISTINA a XII-a E 35 STANCU Ş MELANIA a XII-a E 36 SURUGIU T MIHAELA DIANA a XII-a E 16,00-17,00 37 TAŞCĂU M MARIA a XII-a IA 38 TOPALĂ N ELENA SIMONA a XII-a IA 39 ŢOŞ E MIHAELA a XII-a E 40 VASILACHE A ALISA FLORINA a XII-a E 17,00-18,00 PREŞEDINTE COMISIE BACALAUREAT PROF. PAŞCA GABRIELA SECRETAR COMISIE BACALAUREAT ŞUŞNEA MARIA

[close]

p. 4

COMISIA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ,BACALAUREAT 2017 07.06.2017 TABEL NOMINAL - SUBCOMISIA B Prezenta cu cel putin o ora si jumatate inainte de ora programata NR.CRT.NUMELE CLASA ORA 1 BAHRIM N REMUS FLORIN a XII-a AP 2 BÎRNOAGĂ V MARIUS VLAD a XII-a AP 3 BOZA N ANA MARIA a XII-a AP 4 CAIU S SORINA a XII-a AP 5 CHIRU D DIMITRIE SEBASTIAN a XII-a AP 6 CORBAN E ROXANA ANDREEA a XII-a AP 18,00-19,00 7 CUCU V ANA MARIA a XII-a AP 8 FRUMUZACHE P IOANA a XII-a AP 9 GRĂDINARU I IULIANA GABRIELA a XII-a AP 10 GRAMA I VLAD NICU a XII-a AP 19,00-20,00 11 HAZAZUP N BOGDAN a XII-a AP 12 MÂRZAC V ALEXANDRU RAREŞ a XII-a AP 13 MICU C ELISABETA a XII-a AP 14 OPREA L ALEXANDRA a XII-a AP 20,00-21,00 15 STAN M MARCELA DENISA a XII-a AP 16 VÎRLAN D MĂLINA TEODORA a XII-a AP 17 VLASIE V CRISTINA MARIA a XII-a AP 21,00-21,40 PREŞEDINTE COMISIE BACALAUREAT PROF. PAŞCA GABRIELA SECRETAR COMISIE BACALAUREAT ŞUŞNEA MARIA

[close]

Comments

no comments yet