Лідер №84. Листопад 2016р.

 

Embed or link this publication

Description

Здолбунівське ВПУЗТ

Popular Pages


p. 1

ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Ст.1 Випуск №84 (листопад 2016) 4 листопада – День залізничника України

[close]

p. 2

Ст.2 ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Спілкуватися - це здорово “Людина може обійтися без багатьох речей, але не без іншої людини”, - сказав один учений. Кожен з нас з цим погодиться, адже важливо мати того, з ким ми будемо ділити свої радощі та хвилювання, падіння та злети. Ми розуміємо, на скільки спілкування є необхідним нашим учням. Тому 02 листопада 2016 року психологом училища Якубчик В.Р. було проведено щомісячне засідання “Школи лідера” для старост груп у формі тренінгу на тему: “Спілкуватися - це здорово”. Важливо освоїти всі тонкощі цього процесу, щоб бути активним учасником процесу спілкування. Нагороджено переможців Дня футболу Підведено підсумки та нагороджено переможців Дня футболу, який було проведено в нашому училищі ще наприкінці минулого місяця. Тоді в його програмі було зіграно вирішальні матчі кубка Петра Гродського серед хлопців. Дівчата з груп № 1 та № 14 змагалися за першість в «товариському матчі з підвищеною відповідальністю». Першими свої нагороди отримали дівчата: їм дістались грамоти та пам’ятні сувенірні календарі з фото команд-учасниць та кращими ігровими епізодами. Хлопців було також нагороджено сувенірними друкованими календарями та грамотами. Переможцям, групі №16, дісталися ще й пам’ятні медалі та перехідний кубок. Передусім психолог ознайомила учасників тренінгу з визначенням терміну “спілкування”, його видами, від чого воно залежить та що потрібно робити для того, щоб спілкування було успішним, результативним та приємним. Окремо звернули увагу на елементи вербального та невербального спілкування, міміку та жести. Для закріплення та практичного оволодіння інформацією учні брали участь в різних вправах з ефективного спілкування, а також висловлювали свої думки щодо якостей та умінь цього процесу. Окремо було відзначено кращого бомбардира кубка Петра Гродського та кращого гравця турніру. Ними стали Кухта Назар (група № 7) та Богданець Роман (група № 16) відповідно. Їх було відзначено грамотами та сувенірними вимпелами. Урок-вікторина із ЗКЗ 8 листопада в групі №14 “Провідник пасажирського вагона” на уроці “Загального курсу залізниць” було проведено уроквікторину. У вікторині брали участь 2 команди “Ревізори” і “Світлофори” по 5 учасників у кожній.

[close]

p. 3

ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Ст.3 Між командами було проведено ряд конкурсів, як для учасників вікторини, так і присутнім. Першим конкурсним завданням було придумати назву та девіз своєї команди. Найоригінальнішими були “Світлофори”. З 07 по 14 листопада 2016 року в ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” розпочався “Тиждень залізничних дисциплін”. В рамках проведення даного тематичного тижня викладач спеціальних дисциплін Іванов В’ячеслав Леонідович. 07 листопада провів між учнями конкурс зі складання та розв'язування кросвордів в кабінеті-лабораторії №12. Умови конкурсу полягали в тому, щоб скласти кросворд, який складається з 20 питань на тему: “Залізниця”, а також якнайшвидше розв’язати кросворд супротивника. Наступним конкурсом була вікторина, у якій більше правильних відповідей дала команда “Світлофори”. Найцікавішим був конкурс “Покажи”, в якому двоє учасників з кожної команди за допомогою міміки та жестів, не застосовуючи звуків, показували прибуття поїзда, продаж квитків, посадка пасажира в поїзд. Завданням протилежної команди було відгадати показані ситуації. Участь в конкурсі взяли група №4 “Помічник машиніста тепловоза, електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу” та група №17 “Помічник машиніста дизель-поїзда. Слюсар з ремонту рухомого складу”. Загалом учні були задоволені такою формою уроку. Всі показали свої творчі здібності, а головне – краще засвоїли навчальний матеріал. Конкурс кросвордів Традиційно в нашому училищі проводяться предметні тижні з кожної дисципліни. Для розв’язування кросвордів, які були складені командою противника, від кожної групи було представлено команду з п’яти учнів.

[close]

p. 4

Ст.4 ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Від групи №4 представниками були: Андріюк Віталій, Дудар Ігор, Загороднюк Юрій, Литвин Олександр та Литвин Степан – капітан команди. Групу №17 представляли учні: Більчук Іван (капітан команди), Дяченко Максим, Макарчук Володимир, Рой Володимир, Скрипчук Максим. В дружній, напруженій, інтелектуальній боротьбі перемогу здобула команда групи №17. Після закінчення конкурсу команди були нагороджені заохочувальними призами. Тиждень залізничних дисциплін Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця, а саме 4-го листопада. З нагоди цього свята для залізничників організовується багато святкових та урочистих заходів. Крім розваг у рамках цих заходів проводяться вшанування кращих працівників, відзначають особливі заслуги та досягнення в даній області. Наше училище, готуючи молоду зміну залізничників, щороку проводить тиждень залізничних спецдисциплін. Під керівництвом голови методичної комісії залізничних дисциплін Янчук Н.В. було проведено ряд цікавих і різноманітних заходів: вікторини, конкурс творчих робіт учнів, відкрита виховна година до 155-річчя залізниць України, олімпіада, кінолекторій «Дорожня грамота» тощо. №17 "Помічник машиніста дизель-поїзда" з дисципліни " ПТЕ та інструкції ". Мета олімпіади з фахової дисципліни - активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів, поглиблення і закріплення знань учнями по Інструкції з сигналізації на залізницях України, виявлення науково- обдарованої молоді. Проаналізувавши конкурсні роботи учасників, слід відзначити, що учні мають достатній рівень знань: уміють, розуміють, володіють фактичним матеріалом щодо правил сигналізації, які використовуються на Укрзалізниці. Кращою визнано роботу учня групи №16 Чиберяка Володимира. Друге місце виборов учень групи №16 Климчук Юрій, третє місце розділили учень групи №17 Дяченко Максим і №16 Швець Богдан. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Залізниця – дорога життя 09 листопада 2016 р у групі №17 “Помічник машиніста дизель поїздів” (викладач Слободянюк І.Ф.) було проведено виховний захід на тему: “Залізниця – дорога життя, дорога без краю та кінця” (до 155річчя Львівської залізниці). Розробка відкритого виховного заходу спрямована на виховання любові до своєї професії, Батьківщини, рідного краю, піднесення патріотичного духу серед підлітків, звеличення людей праці. З метою виховання професійної гідності, пошани до залізничних професій, збереження залізничних традицій, формування професійної свідомості, 9-го листопада була проведена олімпіада між учнями групи №16 "Помічник машиніста тепловоза" та групи Під час виховного заходу учні згадують нещодавні та вже минулі події, що відбувалися на території України, зокрема появу першого потягу на станції Львів.

[close]

p. 5

ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Ст. 5 Учні усвідомлюють важливість їх майбутньої професії для суспільства, адже вона ґрунтується на безпеці руху і є важливим компонентом економіки сучасної держави Україна. Львівська залізниця – це місце майбутньої роботи випускників групи №17 ІІ курсу ―Помічників машиністів дизель поїздів‖, тому вони він щирого серця привітали її з 155-річним ювілеєм. Виховний момент простежується протягом усього заходу. При проведенні спрямовується увага на професійне виховання. Розширюється кругозір і обізнаність учнів про свою професію, ведеться робота щодо усвідомлення майбутніми залізничниками важливості діяльності у перевезенні пасажирів та вантажів, як складової частини розвитку економіки української держави . Використовуються різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: рефлексія, показ відеороликів, презентація, тематична фонотека. Розробка виховного заходу може бути використана в роботі по профорієнтації з викладачами та майстрами навчального закладу. День української писемності та мови «Розмовляй солов`їною!…» Саме такими словами хочеться звернутися до кожного з українців, який вболіває за свою рідну українську мову, яка попри всі заборони вистояла на міжнародному рівні. День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника- агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Цьогоріч це свято в нашому училищі відзначалося в рамках тематичного тижня української мови, організаторами якого були викладачі української мови та літератури Поліщук Н. А. та Нижник О. В. Вже зранку 9 листопада учні групи № 9 провели вітальну акції з нагоди цього свята: при вході в кожний із навчальних корпусів та майстерень вони роздавали тематичні календарики. Всі були приємно вражені та задоволені сувеніром. На цьому вітання не закінчувалися. Для створення святкової атмосфери в нашому навчальному закладі вже на першій великій перерві за допомогою комп`ютерного оснащення було проведено радіожурнал «День писемності», у якому було висвітлено основні етапи становлення української мови. Протягом дня лунали поезії про мову, а також пісні у виконанні українських артистів.

[close]

p. 6

Ст.6 ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Вже стало традицією проводити «День грамотності», у рамках якого пишеться загальноучилищний диктант. Ось і цього дня в кабінет української мови та літератури зійшлося чимало бажаючих перевірити себе на грамотність та вшанувати українську мову. Серед присутніх були як викладачі, так і майстри виробничого навчання. Викладач української мови та літератури Поліщук Наталя Андріївна привітала усіх зі святом та зачитала диктант аудиторії. Тема диктанту тематична – «Рідна мова». Результати показали, що наші працівники гідні називатися українцями і носіями своєї рідної мови. Організували конкурс на краще написання диктанту й для старост навчальних груп. Переможці будуть оголошені у день підведення підсумків тижня української мови, тобто 11 листопада. Пам`ятаймо, що свято української мови – це ствердження життєдайності рідного народу, його вільного розвою, його безсмертя в майбутньому, тому «як парость виноградної лози, плекайте мову…». Тиждень української мови Щасливі ми, що народилися і живемо в такій чудовій мальовничій землі – нашій славній Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, і де б ми не були, куди б не закинула нас доля, скрізь відчуваємо поклик рідної землі. Хвилюємось до сліз, коли почуємо рідне слово. Уже традиційно в перший тиждень листопада в нашому училищі урочисто проходить тиждень рідної мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня з 07 по 11 листопада. Це і конкурси, виставки, радіожурнали, і просто мовознавчі змагання. Тиждень української мови проходив за планом, з яким учні були ознайомлені заздалегідь, щоб підготуватись. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати її пам'ять. Викладачі української мови і літератури Поліщук Н.А. та Нижник О.В. не тільки бездоганно підготувалися до тижня, але й проявили творчу ініціативу. Традиційно проведено конкурс стіннівок: «Історія української писемності», який показав, що наші учні знають історію свого рідного слова. В оригінальній формі організовано фестиваль учнівської творчості на тему «Золота осінь» (віршовані та прозові твори потрібно було оформити у формі осіннього атрибуту). Учні виконали завдання не лише талановито, а й естетично. Найоригінальнішими визнано роботи: Павлова Миколи (вірш «Осіннє побажання»; гр. № 3) та Мазярчука Михайла («Осінь поглядом оптиміста і песиміста»; гр. № 2)

[close]

p. 7

ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Ст. 7 Українська мова – одна з наймелодійніших і наймилозвучніших мов у світі. Учні нашого закладу відчули себе юними дослідниками: впродовж тижня вони відшукували цікаву інформацію з української мови. З найцікавіших із них у кабінеті української мови та літератури оформлено стенд під назвою «Цікавинки української мови». Дякуємо всім за активну участь в проведенні тижня української мови, за те, що долучилися до вшанування рідного слова. Вважаємо, що тиждень української мови пройшов на належному рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності. Пам'ятаймо, ми – українці, а наш найдорогоцінніший діамант – мова. «Мова, наша мова, мова кольорова, / В ній гроза травнева, тиша вечорова. / Мова наша, мова – літ минулих повість, / Вічною на мудрість, сива наша совість» (Ю. Рибчинський). Ряд заходів проведено 9 листопада до Дня писемності та української мови. Учні, викладачі, майстри виробничого навчання, а також всі охочі змогли долучитися до вшанування української мови під час написання диктанту, який було організовано в рамках позакласного заходу «День грамотності» (детальніше у попередній статті). Отож, оголошуємо результати проведених мовознавчих конкурсів. Олімпіада з української мови: І місце – Капітула Марія (гр. №1); ІІ місце – Аврамчук Олег (гр. №9); ІІІмісце – Яременко Юліан (гр. №9); Гуславський Микола (гр. №5). Конкурс знавців рідної мови: І місце – Гуславський Микола (гр. №5); ІІ місце – Мельник Тарас (гр. №10); ІІІ місце – Мислінчук Назарій (гр. №10); Григорчук Володимир (гр. №5); Бортник Дмитро (гр. №10). Конкурс на краще написання диктанту серед старост навчальних груп: І місце – Більчук Іван (гр. №17); ІІ місце – Рахманов Віталій (гр. №8); ІІІ місце – Єфімчук Олександр (гр. №12); Рогульчик Іван (гр. №3). Рік англійської мови Згідно розпорядження президента України, у якому 2016 рік оголошено роком англійської мови в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» особливу увагу зосередили на підвищенні компетентності учнів у вивченні англійської мови. Викладачі Дрига Антон Лукич та Шевцова Світлана Вікторівна впродовж року проводили різноманітні заходи та цікаві уроки з метою заохочення учнів до вивчення іноземних мов. Так, зокрема, Шевцова С.В. провела позакласний захід на тему «Англійська – універсальна мова світу». Дрига А.Л. організував захопливу віртуальну подорож до Великобританії. Учасники Євроклубу підготували цікаві проекти про різні країни.

[close]

p. 8

Ст.8 ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Учні позмагалися в інтелектуальній грі «Найрозумніший», у якій продемонстрували хороші знання з країнознавства. Цікавим виявився конкурс на найкраще селфі, смс та e-mail. Учні групи №1 («Черговий стрілочного поста. Оператор сигналізації») показали музичні здібності в «Караоке англійською». Виконання пісень іноземною мовою допомагає покращити вимову та зрозуміти зміст пісні. Учні всіх груп активно прийняли участь у виготовленні тематичних стіннівок. Актуальною була тема захисту довкілля, яку обговорювали учні групи №4 та працювали над презентацією «Земля – наш дім». Дрига А.Л. провів захоплюючу відео екскурсію по Великобританії. Кабінети іноземної мови оснащені мультимедійними системами, що дає можливість учням переглядати тематичні відео, а це в свою чергу викликає зацікавленість учнів і допомагає краще опановувати навчальний матеріал. Підсумком року англійської мови було проведено олімпіаду, в якій взяли участь кращі учні. Перше місце вже другий рік поспіль здобув Рахманов Віталій (учень групи №8), друге – Капітула Марія (учениця групи №1) та третє – Головатюк Віктор (учень групи №12). Посвята у першокурсники 24 листопада в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулася святкова лінійка з нагоди вручення першокурсникам учнівських квитків. Вже наступного року учні третіх курсів закінчать навчання в нашому училищі і звичайно ж будуть працевлаштовані. Інтеграція України в Європу відкриває перед нами можливість працювати за кордоном, а для цього необхідно вміти складати резюме англійською мовою. Отож, серед учнів випускних груп провели конкурс на найкраще резюме. Інноваційним став конкурс презентацій. Сучасна молодь все більше використовує інформаційні технології для навчання. Учні опановують навички самостійно знаходити та опрацьовувати матеріал в Інтернеті та створювати презентації і проекти. Лунали вітання зі святом від заступника директора з НВР Трало О.В. та музичне вітання від учасниці гурту естрадної пісні «Мереживо» Купінець Оксани. Довгоочікуваним моментом заходу стало вручення першокурсникам учнівських квитків. Дружну училищну громаду поповнили сім груп майбутніх залізничників та дві будівельників. Сподіваємося, що кожен з них відчув відповідальність перед закладом і своїми старшими друзями. Адже справжній учень повинен наполегливо вчитися, поcтійно піклуватись про збереження традицій закладу, примножувати йому добру славу. А весь колектив училища повинен докласти всіх зусиль, аби за короткий час навчання зростити з сьогоднішніх першокурсників гідних синів та дочок – справжніх залізничників!

[close]

p. 9

ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Гороскоп на грудень 2016 Ст. 9 Овен (21.03-20.04) Гороскоп обіцяє Овнам успіх в грошових питаннях. Не виключено, що до вас звернуться з вигідною пропозицією або ж роботодавець вирішить збільшити зарплату. Можливо, грошовим подарунком порадують рідні, при чому без будь-якого натяку з вашого боку. Якщо вас відвідає думка примножити ваш дохід в азартних іграх, женіть її геть. Місяць виявиться сприятливим для Овнів, які переживають низку випробувань. Якщо йдеться про екзамени, тести або конкурси, успіх буде на вашому боці. Залишайтеся впевненими в собі і все вийде. Правда, в особистому житті може виникнути деяка напруженість, але вона швидко спаде. Телець (21.04-20.05) Тельцям гороскоп рекомендує не робити минулих помилок і не вирішувати свої проблеми за рахунок інших людей. Отримавши хвилинне задоволення, ви своїми діями скривдите не байдужих до вас людей. Постарайтеся домогтися поставлених цілей іншими способами, або ж відплати не уникнути. Залишайтеся реалістами. Ваші можливості не безмежні, тому тверезо порівнюйте їх з реальністю. Постарайтеся в грудні відновити стосунки з тими людьми, хто вам дорогий, але з якими ви перебуваєте в складних стосунках. Близнюки (21.05 - 20.06) Гороскоп обіцяє Близнюкам задоволення від життя, особливо якщо ви прихильник активних дій. Проводьте час з рідними, частіше ходіть в гості до батьків або запрошуйте їх до себе. Сімейна вечеря виявиться відмінною ідеєю. А от витрати на себе доведеться зменшити. Здається, ви почали витрачати на одяг або дорогі дрібнички. Любовний гороскоп попереджає про загрозу ревнощів. Однак проявивши мудрість, ви зможете уникнути цього неприємного почуття і убезпечити свого партнера від появи ревнощів. Рак (21.06 - 22.07) Ракам слід бути готовими до того, що близькі стануть одержимі ідеєю нав’язати своє бачення правильної поведінки. Гороскоп рекомендує прислухатися до деяких порад. Однак рішення все одно за вами. Відмовтеся від великих витрат і взагалі будьте обережними у витратах. Про деякі покупки ви потім будете шкодувати, тому не поспішайте витрачати гроші. Одиноким Ракам любовний гороскоп обіцяє знайомство, яке може перерости в міцний зв’язок. Сімейним ж представникам знаку зірки рекомендують звернути увагу на половинку. Розкрийте свої почуття, якщо останнім часом ви ховали їх усередині себе. Лев (23.07 - 22.08) Левам гороскоп радить більше часу приділити своєму зовнішньому вигляду, тим більше, що місяць для цього виявляється виключно вдалим. Здається, приходить час зайнятися фітнесом і дещо змінити звичний раціон харчування на користь більш здорової їжі. Близькі повинні постійно відчувати, як сильно ви їх любите. Не соромтеся говорити про свої почуття, навіть якщо зазвичай ховаєте їх усередині. Самотні Леви не будуть відчувати нестачу в нових знайомствах, проте ставитися до подібних зв’язків слід дуже обережно. Можливі розчарування. Діва (23.08 – 23.09) Початок місяця для Дів буде непростим. Гороскоп обіцяє часті сварки в сім’ї, уникнути яких вдасться не всім. Постарайтеся тримати себе в руках, інакше про деякі образливі слова вам потім доведеться шкодувати. Діви, не обтяжені сімейними зв’язками, можуть продовжувати пошуки цікавих супутників життя, хоча краще витратити свій вільний час на рідних. Запросіть їх, наприклад, на вечерю. В робочих відносинах дистанціюйтесь від будь-яких конфліктних ситуацій. Ви цілком здатні виявитися в епіцентрі скандалу, а вам це потрібно найменше.

[close]

p. 10

Ст. 10 ГАЗЕТА ДНЗ « ЗДОЛБУНІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» Гороскоп на грудень 2016 Терези (24.09 - 23.10) Терезам гороскоп обіцяє спокійний місяць. Втім, це не означає, що ви не станете об’єктом уваги осіб протилежної статі. Швидше навіть навпаки. Шанувальники буквально оточать вас увагою. У самотніх Терезів з’явиться чудовий шанс влаштувати особисте життя. На роботі вас чекають приємні новини. Можливо, вас підвищать або ви отримаєте трохи більше вільного часу. Місяць добре підходить для витрат. Скорпіон (24.10 - 21.11) Вам потрібна впевненість у цьому місяці. Гороскоп попереджає, що без впевненості Скорпіони не зуміють завершити раніше розпочаті справи. Постарайтеся стати цікавими для оточуючих. Змініть гардероб, можливо, змініть імідж. Втім, якщо зміни вам здаються зайвими, просто поспілкуйтеся з близькими. В робочих відносинах Скорпіони можуть сміливо діставати своє жало. Очікуються непрості часи. Колеги намагаються вас підставити, начальство планує знизити зарплату. Висловлюйте свою думку і не виключено, що вдасться знайти компроміс. Можливий розлад у ділових стосунках з партнером. У сім’ї також можуть бути проблеми, але в даному випадку все залежить тільки від вас. Стрілець (22.11 - 21.12) Любовний гороскоп року попереджає Стрільців про можливу зраду з боку коханого. Це не чорна смуга в житті, а лише один з її уроків. Саме так все і сприймайте. Ви самі винні в тому, що не звертали увагу на деякі очевидні речі. Насправді, це навіть добре, що ви більше не будете підтримувати відносини з цією людиною. Якщо вас почне долати депресію, зверніться за допомогою до близьких. В робочих відносинах у Стрільців все по старому. Моральні переживання можуть позначитися на здоров’ї, чого допускати ні в якому разі не можна. Козеріг (22.12 - 20.01) Гороскоп обіцяє Козерогам масу гострих переживань. Єдина умова – покиньте свою «будку» і виходьте в світ. Можливо, вам доведеться здійснити подорож. Навіть не сумнівайтеся і відразу погоджуйтеся. Ви отримаєте тільки світлі емоції. Ваш гардероб давно потребує змін і для цього настає найкращий час. Взагалі, грудень чудово підходить для нових починань. Візьміться за будь-яку нову справу і дуже швидко ви відчуєте ефект. Реалізуйте свої давні мрії і ваш побут стане набагато цікавішим. Водолій (21.01-20.02) Любовний гороскоп закликає Водоліїв не прагнути контролювати близьких людей, адже так ви просто затьмарюєте життя. Забудьте ревнощі та підозри, що у вас немає для них жодного приводу. Самотні Водолії стають все ближче до початку цих відносин, але в грудні час для цього ще не настав. Якщо вам хтось подобається, не поспішайте переводити флірт в серйозну зв’язок, почекайте трохи. Відчувши невдоволення собою, не піддавайтеся смутку. Справа не в вас, просто так розташовуються зірки. Оточіть себе улюбленими речами або їжею, і самокритика швидко пройде. Риби (21.02-20.03) Рибам зовсім не завадить стати більш ввічливими. Гороскоп року звертає увагу на неприпустимість різкості в розмовах з людьми. Можливо, агресію вийде з користю застосувати в роботі, але позбавте відносини з близькими від цієї негативної риси. До речі, на роботі надлишку в справах у вас точно не виникне, так що командному голосу обов’язково знайдеться застосування. Самотнім представникам знака зірки обіцяють зустріч з шанувальником. Можливо, він стане для вас кимось більшим, ніж черговим приємним у спілкуванні незнайомцем. В сім’ї або серйозних відносинах може виникнути криза

[close]

Comments

no comments yet