newsletter

 

Embed or link this publication

Description

březen

Popular Pages


p. 1

3/2017 http://www.zsjednicka.cz/ Healthy Eating for Better Living: Let´s Move! Zdravý týden na Jedničce 20.-24.3. 2017 Vážení rodiče a žáci, v březnovém newsletteru najdete informace a fotky aktivit, které proběhly v měsíci březnu 2017 v rámci projektu Erasmus+. V březnu proběhl na Jedničce zdravý týden. Sedmáci a osmáci absolvovali přednášku o výživě člověka. V átriu se mohli žáci a učitelé seznámit s výsledky dotazníkového šetření o stravování žáků školy. Žáci z kroužku Erasmus+ připravili pro své spolužáky kvízy a další aktivity, které prezentovali během hodin přírodopisu. Chlapci z 8.A připravili prvňáčkům zdravé svačinky.

[close]

p. 2

Chlapci z 8.A připravili během hodin vaření zdravou svačinku pro prvňáčky. Velice se snažili a smajlíkové svačinky žáčkům prvního ročníku chutnaly. O výživě člověka - přednáška Ing. Kateřiny Halamové, Ph.D. Dotazníkové šetření V átriu školy byly vystaveny výsledky dotazníkového šetření, které proběhlo v listopadu. Žáci se dozvěděli jakým způsobem se většina z nich stravuje. Sedmáci a osmáci absolvovali přednášku O výživě člověka. Dozvěděli se, jak se správně stravovat. Lektorka navázala na hodiny přírodopisu, ve kterých se žáci touto problematikou již zabývali.

[close]

p. 3

Kvízy Žáci kroužku Erasmus+ přichystali pro své spolužáky kvízy a aktivity, které obsahovaly užitečné informace o různých druzích ovoce. Nejlepší luštitelé byli oceněni drobnými dárečky. Nákup semínek Projektové aktivity na duben: V měsíci dubnu čeká žáky „zahrádkaření“. Během hodin pracovních činností a ve svém volném čase budou žáci pěstovat zeleninu a bylinky. Založí pařeniště a vyzkouší si pěstování klíčků v klíčících lahvích. Další podrobnosti můžete sledovat: Na stránkách školy Žáci kroužku Erasmus+ vybrali a nakoupili semínka na školní zahrádku, kterou začnou v dubnu kultivovat. nebo V projektovém deníku: https://twinspace.etwinning.net/23841/home

[close]

Comments

no comments yet