Вісник Нового покоління №3 2017 (весна)

 
no ad

Embed or link this publication

Description

Вісник Нового покоління №3 2017 (весна)

Popular Pages


p. 1

№3 весна 2017 року У низці календарних місяців січень — лідер за кількістю вихідних та святкових днів. 22 січня – не виняток – це День Соборності України. Це свято було засновано в 1999 році як день пам'яті. Він присвячений подіям 22 січня 1919 року, коли відбулося об'єднання УНР і ЗУНР. З 2011 року цей день був прибраний із календаря пам'ятних дат України, проте, починаючи з 2014 року, Дню Соборності було повернуто історичне значення. У нашій школі це свято вже є традиційним. У кожному класі були проведені тематичні виховні години, а також конкурс декламаторів віршів українських авторів. Участь у конкурсі взяли учні 5- 11-х класів. На розгляд журі були представлені вірші таких авторів як О.Олесь, П.Тичина, М.Підгірянка, Г.Чубач та багатьох інших. Журі оцінювало не тільки знання тексту та виразність його виконання, а й власне представлення, як декламатора та вплив на слухацьку аудиторію. За підсумками конкурсу ІІІ місце посіли учениця 5-А класу Голубнича Анна, учениця 9-А класу Задвірна Марія, учениця 10-А класу Лавінда Марина. ІІ місце посіли учениця 6-А класу Капленко Тетяна та Ніконенко Олеся. А почесним переможцем стала учениця 8-В класу Мелашенко Анна.

[close]

p. 2

Вона прийшла непрохана й неждана, І я її зустріти не зумів. Вона до мене випливла з туману Моїх юнацьких несміливих снів. Вона прийшла, заквітчана і мила, І руки лагідно до мене простягла, І так чарівно кликала й молила, Такою ніжною і доброю була. І я не чув, як жайвір в неї тане, Кого остерігає з висоти… Прийшла любов непрохана й неждана Ну, як мені за нею не піти? Василь Симоненко У лютому традиційно у школі пройшло свято закоханих для учнів 911-х класів «Кохання двох сердець». Протягом заходу в залі панувала весела невимушена атмосфера, а легкі ліричні нотки налаштовували всіх на романтичний лад. Вітаємо Юрченко Анжеліку, ученицю 11-А класу, учасника та переможця (ІІ місце) районного конкурсу Учень року – 2017 у номінації «Спортсмен року». Анжеліка – майстер спорту України з фігурного катання на ковзанах в танцях на льоду, чемпіон України та член олімпійської збірної команди України. Успіхів тобі, Анжеліко, та славетних перемог!

[close]

p. 3

Весь народ веселий, радий, бо сьогодні свято, Дочекались Масляної хлопці та дівчата. Любить наш народ (і шкільна громада також) святкування, веселощі й розваги. То чому б не відзначити кінець зими? Адже є чудова нагода — свято Масляної! До того ж триває воно не один день, а цілих сім. У народі були поширеними дуже різноманітні назви цього свята: Масляниця, Сирна, Касаточка, Цукрові вуста, Чесна масниця, Весела, Перепелочка, Перебуха, Об'єдуха, Ясочка. Історія цього свята говорить нам про те, що воно зародилося ще в стародавній слов'янській язичницькій культурі. Люди здавна на Масляну випікали млинці, як символ тепла, сонця, перемоги весни над зимою. Символом останнього також було спалювання опудала Зими. Масляну святкували, Люту зиму проводжали. Були танці, були співи Та й млинці усім на диво. Ой, яке ж то гарне свято — Вас дозвольте привітати!

[close]

p. 4

Щовесни на українську землю приходить велике свято – день народження її геніального сина – Тараса Григоровича Шевченка. Поет залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори й світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу. «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Саме цими пророчими рядками Василя Симоненка розпочався захід, ведучі нагадали присутнім найважливіші події з життя Кобзаря, запалили свічку пам’яті, яка поєднала серця всіх учасників свята. Із захопленням слухали юних декламаторів – учнів 5-11-х класів. На фоні мелодій на слова Шевченка школярі майстерно читали улюблені вірші про дитинство поета, красу природи, справжнє кохання. Переможцями стали Баштовий Денис 10-А клас, Гапоненко Вероніка 9-Б клас, Петрик Анастасія 9-А клас, Савіна Вероніка 7-Б клас, Сергієнко Марина 5-Б клас, Капленко Тетяна 6-А клас. Відповідальні за випуск: Косінська Вероніка (керівник центру преси) Гречко Світлана (педагог-організатор)

[close]

Comments

no comments yet