Вісник НП №1(осінь 2016)

 

Embed or link this publication

Description

Вісник НП №1(осінь 2016)

Popular Pages


p. 1

№1 осінь 2016 року УВАГА! Акція «Милосердя» Наша школа продовжує благодійну акцію «Милосердя», зміст якої полягає у зборі соціальної допомоги (одягу, взуття, іграшок тощо) серед учнів школи. Наша школа в особі директора, вчителів, учнівського самоврядування запрошує всіх небайдужих підтримати акцію та долучитися до збору необхідних речей для осіб, які постраждали внаслідок проведення АТО. Перша частина зібраної допомоги вже направлена до територіального центру соціального обслуговування Московського району міста Харкова, а саме 117 одиниць верхнього одягу, 8 пар дитячого взуття. Будьмо милосердними! Допоможемо нашому товаришу Олексію Харченку! Вже досить тривалий час шкільна громада – учні, батьки та вчителі – всіляко підтримують сім'ю нашого товариша Олексія Харченка у боротьбі з тяжкою хворобою. З метою благодійного збору коштів на проведення Олексію операції за кордоном був запрошений театр «Тимур» з виставою «Дорогою ДОБРА». Всі без винятку учні 3-6 класів взяли участь у захоплюючій виставі та повчальному заході, а отримані кошти передані батькам хлопчика. Друзі, не лишайтеся осторонь і не будьте байдужими до чужого горя! Олексію, ми тобі бажаємо найшвидшого одужання та успішної реабілітації, адже нас разом з тобою чекають цікаві та корисні справи!

[close]

p. 2

Наше самоврядування На початку нового 2016/2017 навчального року відбулося засідання учнівського самоврядування - шкільного парламенту. Учні були ознайомлені з призначенням, метою та завданнями учнівського самоврядування, планом роботи на І семестр. Висловили свої пропозиції щодо реалізації різноманітних шкільних проектів та участі у заходах різного рівня (міського, всеукраїнського, міжнародного). Обіцяємо й надалі висвітлювати роботу даного напрямку. Подорож святими місцями Багато хто вважає, що на канікулах школа відпочиває. Це не зовсім так, адже і відпочинок є активною формою пізнання світу. Відомий французький письменник Анатоль Франс говорив: - «Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома». Влучний вислів. І підтвердженням тому є всі пережиті емоції під час екскурсії до Святогірська, що відбулася на осінніх канікулах. Учні давно мріяли відвідати це місто, вирішили подарувати собі день в одному з святих місць України. Начулися про його красу та самобутність, але побачене вразило надзвичайно.

[close]

p. 3

Історична довідка. Свято-Успенська Святогірська Лавра – розташована на схилах навислих над водою мальовничих крейдяних гір, що здавна називали Святими. У писемних джерелах монастир у скелі згадується вперше у 1624 р. Існує дві версії щодо заснування монастиря. Відповідно до однієї, монастир заснували ченці Печерської Лаври, що пішли з Києва, розореного монголами у середині ХІІІ ст., а за другою версією – афонські монахи, що йшли на Русь по Сіверському Дінцю, це місце нагадало їм рідну Святу гору Афон. За часів радянської влади монастир був закритий, і відроджений тільки у 1992 році. У 2004 р. Священний Синод Української Православної Церкви прийняв рішення надати Свято-Успенському Святогірському чоловічому монастирю статус лаври. Дякуємо організаторам за чудову мандрівку, а всім учасникам за вдало проведений час. Відповідальні за випуск: Косінська Вероніка (керівник центру преси) Гречко Світлана (педагог-організатор)

[close]

Comments

no comments yet