Dolfi Stone

 

Embed or link this publication

Description

Katalog 2016 - Hlizov 36

Popular Pages


p. 1

www.dolfistone.cz 728 581 125

[close]

p. 2

PLACÁKY Malý formát Velký formát Extra silný formát Nepravidelně štípané placáky jsou vhodné jako dlažba, ale splní svůj účel i jako obklad na stěně. Čím větší plochu chcete dláždit nebo obkládat, tím je větší formát pro vás vhodnější. Extra silný formát se hodí do extrémně zatížených částí dlažby, jako jsou příjezdové cesty a garážová stání. FILETY Vytváří dojem kamenné zdi stavěné nadivoko, protože každý kus je originál, který má pouze zadní stranu řezanou pro lepení na stěnu. Jejich rustikální vzhled oceníte jak na venkovní fasádě, tak v interiéru. Nevyžadují žádnou údržbu. V létě navíc oceníte, že filety naakumulují teplo a zabrání tak přehřívání vašeho interiéru.

[close]

p. 3

PÁSKY Pásky jsou řezané ze všech stran, jejich čelní strana se ale dále neopracovává. Lepí se bez spár. Jsou natolik přesné, že není potřeba žádné další opracování. Pásky jsou řezané ze všech stran, a navíc je jejich přední strana ručně osekaná. ŠLAPÁKY Jsou ozdobou každé zahrady, kde má vyniknout cesta protínající ostatní zeleň. Jejich tvar je stejně jako u placáků nepravidelný.

[close]

p. 4

ZLATÁ Rula

[close]

p. 5

Balkánská rula v populárním zlatém odstínu prozáří váš den teplým balkánským sluncem. Původcem této atraktivní barevné varianty jsou drobná zrníčka perleti, která se na slunci příjemně rozzáří a oživí tak každý exteriér.

[close]

p. 6

ZLATÁ Rula D L A Ž B A

[close]

p. 7

F I L E T Y Měkké tóny kamene ve zlatém odstínu se výborně hodí pro kombinaci s pískovcem, který má v Česku dlouholetou tradici. Tyto materiály pak společně vytvářejí působivé a oku lahodící spojení. P Á S K Y

[close]

p. 8

BÉŽOVÁ Rula

[close]

p. 9

Pro své přirozené zabarvení patří spolu se zlatou variantou k nejoblíbenějším a nejprodávanějším odstínům. Ve stavbách stylu country living zdánlivě nenápadně, ale naprosto dokonale doplňuje materiály, jako je dřevo, kov nebo sklo, a společně s nimi souzní v perfektní harmonii.

[close]

p. 10

BÉŽOVÁ Rula D L A Ž B A

[close]

p. 11

F I L E T Y Stokrát jiná, a přesto stejná. Béžová varianta hraje více odstíny, které při pohledu zdálky vytvářejí dojem souvislé béžové plochy, ale při bližším pohledu odhalí i hnědé, světle šedé, světle rezavé či pískové efekty. P Á S K Y

[close]

p. 12

ŠEDÁ Rula

[close]

p. 13

Šedý odstín je velmi univerzální, hodí se všude a ke všemu a neklade si ambice strhávat na sebe pozornost. Rozhodně však není fádní jako třeba beton nebo zámková dlažba, protože i on se pyšní přirozenou kresbou kamene, tak jak jej před miliony let vykreslila příroda v rodopském pohoří, odkud balkánská rula pochází.

[close]

p. 14

Rula ŠEDÁ D L A Ž B A

[close]

p. 15

F I L E T Y Nejste si jisti, kterou variantu zvolit? Jak se bude hodit k dalším materiálům a jak zapadne do celkové architektonické koncepce? V takovém případě sáhněte po šedém odstínu! P Á S K Y

[close]

Comments

no comments yet