Візитка школи

 

Embed or link this publication

Description

Школа

Popular Pages


p. 1

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАКЛАД ОСВІТИ І – ІІІ СТУПЕНІВ «ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАВЧАЛЬНОРЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР»

[close]

p. 2

Принципи корекції: - безперервність; - своєчасність; - наступність; - комплексність. Шановні друзі! Тернопільський обласний навчальнореабілітаційний центр надає можливість дітям із особливими освітніми потребами здобути якісну освіту, отримати професію, розвинути здібності, трудові і соціальні вміння з метою успішної реалізації їх подальшого життєвого проекту. Здійснюється це кваліфікованим педагогічним та медичним персоналом за допомогою різноманітних інноваційних методів навчання та лікування, фізичної, психологічної та соціальної реабілітації у тісній співпраці з державними установами та громадськими організаціями. Двері нашого закладу завжди відкриті для усіх, хто потребує допомоги фахівців чи намагається сам бути корисним ближньому. Запрошуємо Вас до співпраці! З повагою директор Король І.Я.

[close]

p. 3

НАША ВІЗИТНА КАРТКА НАШ ДЕВІЗ: «Боже, дай нам сили ступати кожен крок з любов’ю» НАШ ГІМН: Слова Л. Кірик-Радомська Музика О. Кірик Ми діти рідної землі І нам про неї дбати. Візьмем знання від вчителів, Щоб край свій прославляти. Приспів: Нас не злякають сили злі, В кулак зберемо волю. Триматись важко на крилі, Та друзі є у школі. Країна книг чекає насЦікава і прекрасна. До неї прагнув ще Тарас, Вогонь душі не згасне. Приспів. І школа, наче рідний дім, Теплом усіх зігріє. Ми загартуємось в труді, Здійсняться наші мрії. Приспів. ВЕБ-САЙТ ЗАКЛАДУ: http//reabcenter.te.ua/ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: tedcp@mail.ru

[close]

p. 4

«Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр» - спеціальний загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, який забезпечує реалізацію права на здобуття повної загальної середньої освіти дітей з неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату та хворих на сколіоз, здійснює заходи і створює умови для їх реабілітації, соціальної адаптації, професійної орієнтації та підготовки. Основним завданням Центру є: - створення умов для формування соціально-адаптивної та соціально-продуктивної особистості; - забезпечення умов для отримання учнями якісної освіти певного рівня (дошкільної, загальної середньої, професійно технічної, вищої); - розробка та втілення у практику інноваційного змісту, форм та методик навчально-виховного й лікувально-реабілітаційного процесу; - розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарувань, творчого мислення, потреби і вміння вдосконалюватися; - формування громадянської позиції, почуття власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії. Відділення Центру функціонують у єдиній системі: ДОШКІЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ. СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ. І ступінь (початкова школа) ІІ ступінь (базова загальна середня освіта) Навчання на І-ІІ ступенях здійснюється за 4 варіантами: I варіант - загальноосвітня підготовка (в межах загальноосвітньої програми, після закінчення видається свідоцтво про базову освіту); II варіант - корекційно-розвивальне навчання (для дітей з педагогічною занедбаністю, затримкою психічного розвитку, після закінчення видається свідоцтво про базову освіту); III варіант -компенсаторне-адаптаційне навчання (для дітей, які мають низькі навчальні можливості, інтелектуальні порушення,

[close]

p. 5

комбіновані вади розвитку, після закінчення видається свідоцтво про закінчення спеціальної школи); IV варіант - абілітаційне навчання (індивідуально сплановане навчання за спеціально розробленими програмами, виходячи із психолого-педагогічних, фізичних, інтелектуальних можливостей дитини. Підлягають діти з розумовою відсталістю, дитячим аутизмом, складними комплексними відхиленнями у розвитку тощо). Здійснюється у відділенні соціально-побутової реабілітації. III ступінь (повна загальна середня освіта) На ІІ-ІІІ ступенях навчання професійно-технічної освіти. функціонує відділення ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ. ВІДДІЛЕННЯ КОРЕКЦІЙНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ТА РОЗВИТКУ ДИТИНИ. Включає сплановану за різними напрямами виховну роботу педагогічного колективу (вихователі, класні керівники) та роботу клубів, студій, гуртків, секцій, що створюються як самим закладом, так і позашкільними установами (на своїй базі і в приміщенні Центру). CОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА. У відділенні психологом тасоціальним педагогом реалізується система заходів для діагностики, психокорекції, консультування дітей з метою їх адаптації та інтеграції у суспільство. Крім того:  здійснюється соціально-педагогічний патронат випускників Центру;  працює служба соціально-педагогічного супроводу сімей дітей інвалідів;  діє консультативний пункт для батьків.

[close]

p. 6

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА 01 лютого 1995 року – відкриття Тернопільської обласної комунальної середньої загальноосвітньої спеціальної школиінтернату для дітей з наслідками поліомієліту та дитячими церебральними паралічами Директор Вівчарик З.Д. 18 червня 2008 року – рішенням про створення навчального закладу, прийнятим Тернопільською обласною радою (№ 471), школа-інтернат реорганізована у заклад освіти І – ІІІ ступенів Тернопільський обласний «навчальнореабілітаційний центр» Директор Король І.Я.

[close]

p. 7

НАВЧАННЯ Кабінет української літератури Кабінет української мови Кабінет психолога Кабінет музичного мистецтва Хіміко-біологічний кабінет Кабінет світової літератури Кабінет трудового навчання Кабінет інформаційних технологій

[close]

p. 8

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ВИХОВАНЦІВ Лікувально-профілактичний комплекс: 1. Медикаментозне лікування: - алопатична терапія; - гомотоксикологічна терапія; - аромотерапія. 2. Кінезотерапія: - фізична культура; - лікувальна фізкультура; - механотерапія; - динамічні параподії; - мобілізація; - масаж. 3. Фізичні фактори (фізіотерапія): - термолікування ; - водолікування; - світлолікування; - магнітолі кування; - електролікування; - лазер терапія. 4. Акупунктурна терапія. 5. Су-джок терапія. 6. Синглетно-киснева терапія. 7. Санаторно-курортна реабілітація. 8. Сенсорна інтеграція. 9. Монтессорі-терапія. 10. Логопедична корекція. 11. Психологічна корекція. 12. Соціально-психологічна корекція. 13. Арт-терапія. 14. Спорт-терапія.

[close]

p. 9

НАШІ СПОРТСМЕНИ ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЗАКЛАДІ ПЕРЕДБАЧАЄ: - щоденні фізкультурно-оздоровчі заходи у режимі дня; - 2-3 уроки фізичної культури на тиждень; - 3 заняття ЛФК на тиждень; - позакласні фізкультурно-масові заходи; - обласні та Всеукраїнські змагання та чемпіонати.

[close]

p. 10

УЧНІВСЬКА ТВОРЧІСТЬ Творчі перемоги вихованців МРІЇ ВИХОВАНЦІВ

[close]

p. 11

НАШІ ВИПУСКНИКИ СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ Випускники закладу здобувають професії відповідно до своїх фізичних можливостей та інтелектуальних здібностей. Проявляючи наполегливість і старанність у навчанні, вихованці успішно проходять тестування ЗНЗ, що відкриває їм дороги у вищі навчальні заклади. Частина випускників навчаються у ПТНЗ. Крім того, налагоджена співпраця з обласним відділенням фонду інвалідів, який сприяє випускникам у їх вступі у ВНЗ. Серед наших випускників є журналісти, ріелтори, фармацевти, фотодизайну. медичні працівники, чоботарі, працівники Багато з них вже створили свої сім’ї.

[close]

p. 12

КОНЦЕРТИ. ФЕСТИВАЛІ. КОНКУРСИ

[close]

p. 13

НАШЕ ДОЗВІЛЛЯ

[close]

p. 14

НАШІ ДРУЗІ – ЛЮДИ ДОБРОЇ ВОЛІ - Міжнародний благодійний фонд (МБФ) «СТЕФАН» - МБФ «Гуманітарна допомога м.Білефельд» - Благодійний фонд «Карітас» - МБФ «Світ дітей» - МБФ АДРА в Україні - МБФ «Дар життя» - Асоціація офтальмологів Голландії - Благодійний фонд «Подоляни» - - п. Катерина Ющенко п. Юрій Павленко п. Тетяна Чубак о. Василь (Свято-Троїцький духовний центр ім. Данила Галицького п. Микола Томенко п. Лілія Підкопаєва Наші шефи - Прокуратура Тернопільської області; - Слідче управління УМВСУ в Тернопільській області; - Державна служба охорони в Тернопільській області

[close]

Comments

no comments yet